Кошик
Немає відгуків, додати
+380
50
500-67-76
Будівництво житлового комплексу!

Будівництво житлового комплексу!

У затишному куточку Ужгорода розпочинається будівництво житлового комплексу.

25.05.12

У затишному куточку Ужгорода розпочинається будівництво житлового комплексу. На думку одного із представників влади, це перший комплекс у якому захоче мати квартиру кожен без винятку житель м. Ужгород. Мабуть тому, що будувати це комплекс буде будівельна компанія «Gazda«,  кому пощастило стати власником квартири збудованої будівельною компанією «Gazda«, може підтвердити ці слова. Комплекс складається із 8 будинків, які утворюють закритий двір (рафанду):

- 7-ми поверхових будинків, обладнаних ліфтом (4 шт.)

- 4-ри поверхових кутових секцій, (4 шт.)

     Першим буде збудовано будинок, що прилягає до вулиці Бестужева, від якого буде зроблено транспортний проїзд до вул. Легоцького. Квартири у цьому будинку максимально відповідають попиту ринку нерухомості. На першому поверсі, згідно проекту приміщення комерційного призначення та підсобні приміщення для власників квартир. Для VIP клієнтів передбачено три квартири площею по 145 м2 і доступом до квартири безпосередньо із кабіни ліфту. На 5-му поверсі знаходяться дворівневі квартири, майбутні власники яких можуть відчути комфорт проживання в приватному будинку.

     У цьому ж році планується розпочати будівництво кутової секції.

     Період будівництва всього комплексу на думку представників будівельної компанії «Gazda«триватиме не менше 3 трьох років.