Кошик
Немає відгуків, додати
+380
50
500-67-76
НОВІ СТАНДАРТИ БУДІВНИЦТВА!

НОВІ СТАНДАРТИ БУДІВНИЦТВА!

Ми піклуємось про наших клієнтів!

16.04.18

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

Піклуючись про клієнтів, ми планомірно підвищуємо стандарти енерго-ефективності. Проводиться повне утеплення будинків (мінеральна вата, товщиною 15 см), встановлюються сучасні енергозберігаючі віконні та опалювальні системи. Використовуються високоякісні матеріали теплоізоляції, які забезпечують комфортну атмосферу в квартирах і економлять енергоресурси. 

АРХІТЕКТУРА

Фасад кожної новобудови розробляється спільно з досвідченими архітекторами та дизайнерами.Окремо дизайнери працюють над оформленням місць загального користування — холів, коридорів, входів в парадні. Кожному будинку надають індивідуальний внутрішній стиль і атмосферу.  

БЛАГОУСТРІЙ

Прибудинкова територія є такою ж візитною карткою будинку, як і його фасад. Це перше, що бачить людина, наближаючись до новобудови. Ми забезпечуємо будинки «обов’язковим набором» — під’їзними шляхами та місткими паркінгами, галявинами та клумбами, дитячими та спортивними майданчиками, зонами відпочинку з вуличними меблями та пішохідними доріжками.

БЕЗПЕКА

Дуже важливим напрямком для нас є безпека мешканців і збереження їх майна. Саме тому ми проектуємо закриті території, встановлюємо камери спостереження, передбачаємо розміщення  шлагбаумів.

ІНФРАСТРУКТУРА

Сучасний підхід до будівництва житла передбачає створення максимально автономної системи, покликаної задовольнити якомога більше потреб людини. Тому практично в кожному нашому житловому комплексі частина побудованих площ виділяється для нежитлового використання (колясочні, приміщення для зберігання велосипедів). Крім того, в планах є забезпечувати комплекс невеликим дитсадком.

КОМФОРТ

Ми ввели нові стандарти міжквартирної  звукоізоляції. Для максимально комфортних умов у Вашій оселі!

ДОСТУПНІСТЬ

Надаємо можливість розтермінування та кредиту до 20 років! 

Попередні новини