Кошик
Немає відгуків, додати
+380
50
500-67-76
Купуй якісне житло з надійних рук!

Купуй якісне житло з надійних рук!

ПЕРЕВАГИ НАШИХ КОМПЛЕКСІВ!

05.02.16

ПЕРЕВАГИ НАШОГО ЖИТЛА

      Новобудови Ужгорода сьогодні пропонують масу різноманітних варіантів житла. Іноді ціна квартири виявляється досить привабливою і відіграє основну роль при виборі забудовника, але нерідко після такої покупки все ж виникають певні проблеми чи бажання поліпшити свої житлові умові. Ці недоліки часто можуть бути невидимими на перший погляд. Тому ми виділили основні проблеми, з якими ви можете стикнусь.

Видимі проблеми, що  візуально сприймаються нами відразу:

1.Фасад, гарний вид з вікна та зручне розташування. 

    У плануванні внутрішнього простору та зовнішнього вигляду елітного житла, архітектори прискіпливі до деталей. До прикладу, квартири в наших будинках мають зручне планування внутрішнього простору та відповідають сучасним вимогам новобудов. Великі віконні прорізи забезпечують житлові приміщення якісним природнім освітленням. Фасади будинку виконані в сучасному стилі відповідно до найновіших тенденцій у світовій житловій архітектурі. Окрім того, мешканці верхніх поверхів, як бонус до зручної квартири, отримають також гарний вид з вікна. Комплекси запроектовані в житлових районах, що мають розвинену інфраструктуру. 

Житловий будинок по вул.ШвабськійЖитловий будинок по вул.Можайського

Вигляд з балконів житлового комплексу "Green Land"

 

2. Облаштування прибудинкової території.

 

Окрім розташування, суттєве значення у визначенні якості житла має також облаштування прибудинкової території – місця, де мешканці могли б проводити свій вільний час. У наших обєктах це питанняє одним з головних. Ми передбачаємо на  ділянці окрім самого будинку відпочинкові майданчики, зони озеленення та парковки. Будинки  відгороджують  територію для відпочинку від шуму вулиці, створюючи затишний внутрішній дворик – чудове місце для проведення часу з рідними та спілкування із сусідами.  Забезпечення кожної квартири паркомісцем у теперішній час  ― це не розкіш, а необхідність. Ми хочемо, щоб проживання наших клієнтів завжди було на рівні, а зелені насадження не псувались автомобілями, тому реалізовуємо широкі парковки, гаражі та підземні паркінги як для мешканців, так і для гостей.

3.Оздоблення підїздів.

Обираючи квартиру, ми обираємо середовище, в якому проживатимемо не один рік. Тому оздоблення вхідної групи, ліфтових холів, вестибюлів та функціональних приміщень ми виконуємо з сучасних декоративних матеріалів, що гарантує їх довговічність, зручність експлуатації та естетичний зовнішній вигляд. Для нас будівництво будинку – це створення комфорту з перших хвилин перебування в ньому.

Під&squot;їзд  ЖК"Сакура"Під&squot;їзд ЖК "Сакура"

Дбайте про своє майбутнє, не обирайте для свого життя неякісні сірі підїзди.

4.Відеонагляд.

     В сучасному світі необхідно завжди бути на крок попереду. Тому всі наші комплекси оснащені відеонаглядом. Камери встановленні у всіх будинках та на території комплексу для безпеки Вашої сімї та майна.

5. Не менш важливі деталі: балкони, вікна, двері.

    Коли розглядаєш новобудову, розраховуєш на вищу ціну, але і на вищу якість. На жаль, часто покупці не звертають увагу на речі, які в подальшому потребують заміни чи доробки, а це в свою чергу несе за собою додаткові витрати.

    Балкони. Огородження балконів ми виконуємо лише з надійних і якісних матеріалів, які  крім того служать декором всього фасаду. Квартири продаються вже з встановленою якісною плиткою на балконах.

Обирайте для себе надійність та безпеку, звертайне увагу на кріплення перил.

Двері. При  реалізації наших об’єктів ми використовуємо вхідні двері ТермоПлюс класу «Преміум». Вони володіють унікальним поєднанням  надійності конструкцій та стильного дизайну. Моделі даного ряду відрізняються підвищеним рівнем надійності, яка захистить Ваш будинок від зломів і злочинних проникнень. Все це гармонійно поєднується  із стильним дизайном та ексклюзивними рішеннями. Ці двері ідеально підходять для людей, що володіють вишуканим смаком та й турбуються про безпеку свого житла.

Вікна. Ми використовуємо вікна KBE Perfect та Salamander SL 76. Всі знають, що вікна – це збереження тепла у Вашій оселі взимку та захист від спеки– влітку. Однак, використовуючи якісну продукцію, Ви отримуєте ще ряд переваг:

-          вікна у наших будинках  пропускають у Ваше житло лише корисні сонячні промені та захищають Вас від невидимого випромінювання;

-          вікна дарують Вам тишу та гармонію, надійно захищаючи Вас від зовнішнього шуму

-          Завдяки ударостійким склопакетм PERFECT вікна стають надійним захистом.

Особливі внутрішні шари плівки роблять склопакети дуже міцними. При спробі розбити таке вікно PERFECT, сила удару погаситься, тим самим не дозволивши крадію проникнути всередину. Також, скло не осипеться ― воно залишиться абсолютно безпечним для мешканців.

    Крім видимих переваг наших будинків, необхідно відмітити ще й конструктивні, що залишаються  поза нашою увагою, однак є не менш важливими.

1.      Монолітно-каркасна система будинків. Вона має великі переваги з конструктивної

точки, однак, як для споживача, слід відмітити гнучкість в архітектурно-планувальних рішеннях і високу стійкість до несприятливих факторів навколишнього середовища.  За такої конструктивної схеми Ви маєте можливість планувати внутрішній простір своєї квартири індивідуально, «під себе». Обираючи квартиру ще на стадії будівництва фірма влаштовує перегородки та підведення всіх комунікацій відразу за Вашим  планом.

2.      Конструкція підлоги.

Ми дбаємо про комфорт кожного в будинку, тому використовуємо нові технології звукоізоляції конструкцій. 

1.      Стіни. 

Одним із основних заходів зі скорочення витрат енергії  є підвищення теплозахисту зовнішніх огороджувальних конструкцій житлових будинків.  Найбільшу поверхню огороджувальних конструкцій будинку мають зовнішні стіни, тому їх вплив на втрати теплоти будівлею  є основним. Ми  дбаємо як про Ваш комфорт, так і про Ваше здоровя та гаманець.