Кошик
Немає відгуків, додати
+380
50
500-67-76
Комерційно - житловий комплекс по вул.Гойди

Комерційно - житловий комплекс по вул.Гойди

НЕЗАБАРОМ!!!

18.06.14

НЕЗАБАРОМ!!!

Комерційно - житловий комплекс по вул.Гойди

Будівельна компанія «Gazda» розпочала роботу над проектом нового комерційно- житлового комплексу по вул.Гойди (вул.Собранецька). Унікальність багатофункціонального комплексу полягатиме  в його концепції, що поєднує воєдино житлову і комерційну нерухомість з усіма необхідними елементами соціальної  інфраструктури. Це дозволить йому стати об'єктом для комфортного проживання та роботи, а також місцем дозвілля, розваги і шопінгу міського масштабу.

Вигідне місце розташування комплексу обумовлено його близькістю до основних транспортних магістралей і локалізацією в центрі міста. Даний район є елітною частиною нашого міста, оточений скверами, дитячими майданчиками, близько розташованими освітніми закладами та садочками. Це перетворить комплекс в один з найбільших привабливий житлових центрів Ужгорода.

 На нижніх поверхах, повністю ізольованих від житлової частини, буде розташований сучасний торговий центр та супермаркет. Для гарантії безпеки Вашого автомобіля передбачено будівництво підземного паркінгу. Планується використання даху торгової частини для дозвілля та відпочинку проживаючих.  Особливістю  житлової  частини стануть пентхауси з панорамним видом на набережну.

 

Попередні новини