Кошик
Немає відгуків, додати
+380
50
500-67-76
Житловий комплекс "Сакура"!!!

Житловий комплекс "Сакура"!!!

Обери надійне та комфортне майбутнє для себе і своєї сім'ї!

11.06.14

Житловий комплек «Сакура»

Обирати житло – це обирати надійне та комфортне майбутнє для себе і своєї сім'ї. Житловий комплекс «Сакура» - комплекс нового стандарту «комфорт-клас», розробленого фахівцями будівельної компанії «Gazda». За основу нового стандарту покладено вдале розташування, закриту прибудинкову територію, сучасні матеріали та технології будівництва, високий рівень сервісу і комфортні планування.

             Закрита територія «Сакури» матиме 8 входів, через які мешканці житлового комплексу та їх гості зможуть потрапити додому. Кожен власник квартири матиме індивідуальну електромагнітну картку -  перепустку  або магнітний брелок, що дозволятиме вхід на закриту територію.

Автомобілі заїжджатимуть на прибудинкову територію через 2 в’їзди. Цілодобовий нагляд  вестиметься за допомогою численних камер відео-спостереження, які розташовані по периметру території комплексу. Це додаткова гарантія безпеки членів вашої родини та вашого автомобіля.

Спортивний майданчик у закритому дворі житлового комплексу, обладнаний спортивним та ігровим знаряддям, стане для жителів «Сакури» улюбленим місцем проведення вільного часу, що відповідає сучасним трендам здорового способу життя. Адже тут знайдуть собі розваги до душі мешканці будь-якого віку.

Естетичне оформлення та сучасний дизайн холу покликані оновити ваше уявлення про звичайні сірі під’їзди. Високошвидкісний інтернет, ІР-відеодомофон, доступ до системи відео нагляду з мережі інтернет, цілодобова подача води, автономне опалення та безшумний ліфт - забезпечить вам вільне користування сучасними технологіями. 

В межах міста комплекс  має чудове розташування:  поряд гімназія, школа, дитсадок, супермаркети, ринок, поліклініка, кінотеатр, спортзали, зупинки громадського транспорту.  

Поєднуючи комфорт та інновації, ЖК «Сакура» є оптимальним рішенням, якщо Ви бажає придбати якісне житло за прийнятною ціною.

 

Попередні новини