Кошик
Немає відгуків, додати
+380
50
500-67-76
+380
31
244-74-42
Дворівневі квартири

Дворівневі квартири

Модний тренд – дворівневі квартири (укр)

Сучасні «двоповерхові» (вони ж – дворівневі) квартири в деякому сенсі дозволяють в міських умовах реалізувати свою мрію про приватний будинок. Таке планування дає можливість розділити житлоплощу на особисту і загальну (або робочу) зону.

Якщо ви давно вже мрієте купити дворівневу квартиру (з сучасним функціональним плануванням і за розумною ціною), запрошуємо вас відвідати новобудови, зведені компанією Gazda.

Ми використовуємо сучасні будівельні технології, враховуємо останні архітектурні тренди і при цьому приділяємо максимальну увагу безпеці житла. У запропонованих квартирах буде зручно вам, вашим дітям та вашим гостям: ми подбали про раціональне розташування кімнат і підготували все для комфортного проведення часу.

А зараз сенсація!

Тепер ви зможете насолоджуватися чарівним нічним Ужгородом з вікна своєї квартири або купаючись у міні-басейні на шикарній терасі.

У грудні 2013 року розпочинається будівництво житлового комплексу GreenLand з врахуванням найсучасніших вимог. Особливу увагу компанія приділила дворівневим квартирам. Ми фундаментально змінили функціональність. Тепер ви піднімаєтесь ліфтом на верхній поверх з панорамними вікнами, за якими тераса розміром 3х6 метра, на якій передбачено можливість встановлення міні-басейну, або зимового саду. А поверхом нижче, знаходиться затишні житлові кімнати та санвузол. Комплекс знаходиться на розі вулиць Університетська та Докучаєва у м. Ужгород

Всім бажаючим надається можливість купити квартиру в Ужгороді в розстрочку чи в кредит під невеликий відсоток. Замість того, щоб знімати житло, чому б не вкласти ці кошти у власну нерухомість, площі якої з лишком вистачить для всієї вашої сім'ї?

У нас є кілька квартирних пропозицій – у різних районах, різної площі і вартості. Але є і спільне у всіх квартир: добротна будівля, гарантії якості і розташування в районах з розвинутою інфраструктурою.
Щоб дізнатися більше або купити квартиру – зателефонуйте нам або залиште повідомлення на сайті.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: