Кошик
Немає відгуків, додати
+380
50
500-67-76
+380
31
244-74-42
Однокімнатні квартири

Однокімнатні квартири

Нова однокімнатна квартира в Ужгороді – ваше капіталовкладення в майбутнє (укр)


Власне житло (і не яке-небудь, а дійсно сучасне та комфортне) – сьогодні не така вже недосяжна мрія. Нехай для початку це будуть невеликі однокімнатні квартири – в м. Ужгороді купити таку вам пропонує будівельна компанія Gazda.

У своїх квартирах ми реалізували все, про що ви мріяли. Чудовий район, новий будинок, побудований за кращими сучасними технологіями, зручне планування, необхідні комунікації, висока стеля, автономне опалення. Ми потурбувалися про те, щоб у приміщенні було і тепло, і затишно, і безпечно.

За вікнами наших новобудов – не тільки гарний вид (доглянуті газони та ігрові майданчики), а й розвинена інфраструктура (поряд і транспорт, і магазини, і необхідні дитячі установи: дитсадок, школа).

Продаж однокімнатних квартир розрахований на різних покупців, включаючи молоді сім'ї. Ви можете вибрати найбільш зручний для вас варіант за площею, розташуванням і вартістю.

Однокімнатні квартири також можна придбати в кредит. Чи варто вам платити за оренду і жити в найманій квартирі, якщо ви можете зробити вдале капіталовкладення і через кілька років стати власником нехай невеликої, але виключно своєї житлоплощі?

Щоб дізнатися більше, зв'яжіться з нами: зателефонуйте або залиште заявку.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: